Hotel Patio - Twoje miejsce na biznes

08/01/2021
- Paulina Kluga
 Hotel Patio - Twoje miejsce na biznes

Święta święta i poświętach. Co prawda od jakiegoś czasu nie możemy gościć Was wszystkich, ale nie próżnujemy. Z nadzieją na szybkie zniesienie obostrzeń wciąż szukamy nowych możliwości jakie będziemy mogli Wam zaoferować. I tak powstało kilka nowych, kameralnych przestrzeni biznesowych.

 

Z nowym rokiem przyszły nowe nadzieje. Wierzymy, że już niebawem los się odwróci i znowy będziemy mogli pracować z Wami, dla Was i narzekać na nadmiar pracy. Tęsknimy za tłumami w hotelowej restauracji, za kolejką przy recepcji i nieustannie dzwoniącymi telefonami. Korzystając jednak z czasu jaki został nam dany chcemy jak najlepiej przygotować się do Waszego powrotu. Dlatego postanowiliśmy dokonać małej rewolucji w Hotelu Patio, aby stworzyć nowe, kameralne, bezpieczne miejsca do pracy. 

Do Waszej dyspozycji oddajemy dwa pomieszczenia biurowe, świetnie nadające się na czasy home office, ale i spotkania biznesowe. Każde z nich wyposażone w biurka, wygodne kszesła, ale i strefę relaksu z możliwością przygotowania kawy, czy herbaty. 

Wychodząc naprzeciw szkoleniom warsztatowym, czy takim z potrzebą pracy w grupach, zaaranżowaliśmy przepiekną powierzchnię konferencyjną z możliwością podzialu na trzy niezależne pomieszczenia. Idealne rozwiązanie dla firm szkoleniowych. 

Patrząć z optymizmem w niedaleką przyszłość chcemy być gotowi, aby w kazdej chwili otworzyć przed Wami nasze progi. Już teraz serdecznie zapraszamy do planowania, korzystania z naszych ofert. Nie możemy się doczekać powrotu do normalności.

Bądźmy razem w tym trudnym czasie. Jeszcze będzie normalnie :)

 

2021

April (5) März (15) Februar (13) Januar (10)

2020

Dezember (3) November (2) Oktober (2) Juni (2) Mai (3) April (2) März (2) Februar (1) Januar (1)

2019

April (2) Januar (2)

2018

Dezember (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (1) April (3) Januar (1)

2017

Dezember (3) November (1) Oktober (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (2) April (2) März (2) Februar (1)

2016

Dezember (2) November (2) Oktober (1) Juni (1) Mai (1) April (1) März (4) Februar (4) Januar (2)

2015

Dezember (4) November (4) Oktober (6) September (4)
Nachrichtenarchiv

Newsletter abonnieren

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen