MUNDIAL 2018 WYSTARTOWAŁ – KIBICUJ Z NAMI WE WROCŁAWIU!

19/06/2018
- Rina Angelow-Rapita
MUNDIAL 2018 WYSTARTOWAŁ – KIBICUJ Z NAMI WE WROCŁAWIU!

XXI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej właśnie wystartowały! To niezwykle gorący okres dla wszystkich fanów futbolu. Czeka nasz jeszcze prawie miesiąc wielkich, sportowych emocji w wykonaniu 32 najlepszych reprezentacji świata, w tym oczywiście reprezentacji Polski!

Choć pierwsze niespodzianki już za nami, jak przegrana Niemców z Meksykiem czy remis Brazylii ze Szwajcarią, to my z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz naszej reprezentacji! Kto w tym roku ma szanse na zwycięstwo? Czy Niemcy obronią tytuł, czy też po trofeum sięgną pretendenci – Brazylia, Hiszpania a może Francja? Czy nasi wyjdą z grupy? A może w tym roku czeka nas wielka piłkarska niespodzianka?

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego kibicowania, w hotelowych pokojach, naszym patio oraz w specjalnych strefach kibica we Wrocławiu. Gdzie możecie je znaleźć? Oto kilka naszych podpowiedzi.

#Strefa kibica pod Halą Stulecia

Wszystkie 64 mecze mundialu oraz ceremonię zamknięcia będzie można oglądać w cieniu wrocławskiej Iglicy, pod zabytkową Halą Stulecia. Strefa pomieści nawet do 1,5 tysiąca kibiców, a transmisje będzie można oglądać na telebimie o wymiarach 4 na 7 metrów. W sąsiedztwie strefy chętni znajdą też food trucki i stanowiska gastronomiczne, miejsca do relaksu oraz wieczorne strefy muzyczne z DJ-em. Dodatkowe atrakcje czekać będą też na najmłodszych. Z Hotelu Patio na strefę pod Iglicą dojedziecie m.in. tramwajami nr 4 i 10.

#Mecz na plaży z widokiem na Odrę

Spotkaj się z nami nad Odrą i połącz kibicowanie z błogim lenistwem na jednej z miejskich plaż! Mecze Mistrzostw Świata 2018 transmitować będą m.in. plaże: HotSpot Beach Bar przy Moście Milienijnym (dojedziecie tam tramwajem 24 lub autobusami 103 i 104) , Forma Płynna przy Wybrzeżu Wyspiańskiego (dojazd tramwajami 10 i 33), Stara Odra Beach Bar przy ul. Zawalnej (tramwaj nr 7) oraz Prosto z Mostu – plaża zlokalizowana przy Mostach Warszawskich (tramwaj nr 6).

#Mundial na wielkim kinowym ekranie

Wszystkie mecze polskiej reprezentacji oraz Finał Mistrzostw Świata zobaczycie też na wielkim ekranie Multikina w Pasażu Gruwnaldzkim oraz Oh Kino w Arkadach Wrocławskich. Do obu kin dojedziecie tramwajami z ul. Kazimierza Wielkiego. Możecie się też wybrać na krótki spacer.

Transmisje ze spotkań pokaże też wiele wrocławskich pubów i restauracji. Jeżeli natomiast chcecie kibicować w hotelowym zaciszu – zapraszamy do włączenia telewizorów na kanałach TVP1 i TVP 2. Telewizja publiczna wyemituje wszystkie 64 mundialowe spotkania.

My trzymamy natomiast mocno kciuki za polską reprezentację i cicho liczymy na wielkie piłkarskie sukcesy! 

2022

Juni (2) Mai (1) April (1) Januar (1)

2021

April (5) März (15) Februar (13) Januar (10)

2020

Dezember (3) November (2) Oktober (2) Juni (2) Mai (3) April (2) März (2) Februar (1) Januar (1)

2019

April (2) Januar (2)

2018

Dezember (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (1) April (3) Januar (1)

2017

Dezember (3) November (1) Oktober (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (2) April (2) März (2) Februar (1)

2016

Dezember (2) November (2) Oktober (1) Juni (1) Mai (1) April (1) März (4) Februar (4) Januar (2)

2015

Dezember (4) November (4) Oktober (6) September (4)
Nachrichtenarchiv

Newsletter abonnieren

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen