WIGILII FIRMOWYCH NADSZEDŁ CZAS ❄

27/10/2020
- Ewa Nowak
WIGILII FIRMOWYCH NADSZEDŁ CZAS ❄

Koniec roku sprzyja refleksji i przemyśleniom. Ten wyjątkowy czas podsumowań jest świetną okazją do organizacji wigilii firmowych, które od kilku lat cieszą się wielką popularnością. Podziękowanie za wspólną pracę, chwila relaksu i odprężenia, wesoła atmosfera - jak co roku nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli gościć Was w naszych progach! Oferta spotkań świątecznych jest już gotowa w wersji tradycyjnej, gdyż forma ta nadal cieszy się dużym powodzeniem. Jednakże idąc z duchem czasu i przysłuchując się Waszym opiniom, oczekiwaniom, sugestiom,  stworzyliśmy propozycję nieco nowocześniejszą, opartą na menu w formie wegańskiej

Zapraszamy zatem serdecznie do organizacji spotkań świątecznych w Restauracji Patio! Do dyspozycji naszych Gości oddajemy elegancką, kameralną salę restauracyjną, która mieści do 50 osób, przestrzeń w naszym holu, gdzie możemy zaprosić około 25 osób, dwie nowoczesne sale konferencyjne z funkcją sal dla małych bankietów, każda mieszcząca do 25-30 osób. Nowością jest nasza sala położona przy samym wejściu od ul. Kiełbaśniczej, w której możemy zorganizować przyjęcie dla około 25 osób. Zadbamy o wyjątkową atmosferę i świąteczną oprawę, a Szef Kuchni jak co roku stworzy wyśmienite dania.

Jeśli jednak obecne czasy zmieniły Wasze plany i wolicie zamówić catering, informujemy iż również na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Was specjalne propozycje.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Będzie nam bardzo miło, jeśli wesprzecie nas w tych czasach i dokonacie u nas zamówienia!

2020

November (2) October (2) June (2) May (3) April (2) March (2) February (1) January (1)

2019

April (2) January (2)

2018

December (1) August (1) July (2) June (1) May (1) April (3) January (1)

2017

December (3) November (1) October (1) August (1) July (2) June (1) May (2) April (2) March (2) February (1)

2016

December (2) November (2) October (1) June (1) May (1) April (1) March (4) February (4) January (2)

2015

December (4) November (4) October (6) September (4)
News archive

Subscribe Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close