Wrocław - Wenecja Północy..

17/09/2015
- Joanna Borkowska
Wrocław - Wenecja Północy..

Kochani czy wiecie ile mostów jest we Wrocławiu?

Nie bez powodu Wrocław jest nazywany miastem mostów, gdyż możemy pochwalić się naprawdę pokaźną liczbą ponad stu mostów i ponad trzydziestu kładek!

Mamy na koncie też prawdziwy mostowy rekord - most Rędziński. Jest to najdłuższy most w Polsce, ma aż 1742 m. długości. Kto nie wiedział musi go zobaczyć a konkretniej przejechać się nim, gdyż jest on częścią autostradowej obwodnicy Wrocławia. Bardzo okazały i robiący niesamowite wrażenie szczególnie nocą dzięki swojemu podświetleniu.

Oprócz mostu Rędzińskiego znajdziecie we Wrocławiu jeszcze wiele innych ciekawych i pięknych mostów takich jak Grunwaldzki, Młyński, Uniwersytecki czy Zwierzyniecki. Jednak żaden z nich nie ma w sobie tyle uroku, ciepła i miłości J co wrocławski most Tumski inaczej zwany mostem zakochanych (tak tak nawet taki most mamy).

W otoczeniu zabytkowego, czarującego Ostrowa Tumskiego nad rzeką Odrą każda szczęśliwa para może uwiecznić swoją miłość i pozostawić na moście kłódkę ze swoimi imionami, która będzie symbolizowała ich wieczną miłość J oby! ;)  

Ciekawostką jest, że przy Moście zakochanych znajdują się ręcznie obsługiwane i sprawne zabytkowe lampy gazowe, więc sceneria jest naprawdę romantyczna.

Hotel Patio też pomyślał o zakochanych. Mamy ofertę skierowaną dla par chcących spędzić pełen miłości czas we Wrocławiu. Naszą romantyczną ofertą znajdziecie w zakładce oferty specjalne:

Romantyczny weekend w Hotelu Patio

 

Nie czekajcie dłużej, zabierzcie swoją drugą połówkę na romantyczny weekend w hotelu Patio we Wrocławiu, spędźcie romantyczny czas w usłanym różami pokoju i wybierzcie się na spacer mostem zakochanych! 

 

Zapraszamy do Wroclove

2022

October (2) August (2) June (2) May (1) April (1) January (1)

2021

April (5) March (15) February (13) January (10)

2020

December (3) November (2) October (2) June (2) May (3) April (2) March (2) February (1) January (1)

2019

April (2) January (2)

2018

December (1) August (1) July (2) June (1) May (1) April (3) January (1)

2017

December (3) November (1) October (1) August (1) July (2) June (1) May (2) April (2) March (2) February (1)

2016

December (2) November (2) October (1) June (1) May (1) April (1) March (4) February (4) January (2)

2015

December (4) November (4) October (6) September (4)
News archive

Subscribe Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close