Wrocław z dziećmi

26/02/2016
- Monika Stocka
Wrocław z dziećmi

Wybieracie się ze swoimi maluchami na weekend do Wrocławia? Sprawdźcie nasze propozycje spędzenia wolnego czasu.

Naszym zdaniem Wrocław najlepiej zacząć zwiedzać od bliskich dziecięcym sercom krasnoludków. Jeden z nich – Krasnal Chrapek, już parę lat temu zagościł w naszym Hotelu na dobre. Nasz mały przyjaciel przysnął sobie wygodnie na swoim łóżeczku. Śpi smacznie, chrapiąc cichutko i tylko czasami jak nikt nie widzi wstaje, przeciąga się i sprawdza czy naszym gościom niczego nie brakuje. O 

Poza Chrapkiem we Wrocławiu zamieszkało już ponad  260 krasnali. To one poprowadzą Was w te najważniejsze jak i mniej znane zakątki miasta. O wrocławskich krasnalach więcej tu: http://krasnale.pl 

Pamiętajcie, że rezerwując nocleg w pakiecie z Krasnalem Chrapkiem, otrzymacie Państwo od nas mapkę krasnali i nawet nie spostrzeżecie się kiedy zwiedzcie całe miasto bez pojękiwania Waszych pociech typu „Mamoooo, długo jeszcze ?”.

Co jeszcze zwiedzić we Wrocławiu ? Z pewnością Afrykarium! To unikat na skalę światową. Spotkamy tam zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil i wiele, wiele innych. Spacerując przezroczystym tunelem możemy obserwować rekiny i płaszczki, które przepływają nam nad głowami i obok nas.

Kolejna propozycja to Hydropolis, czyli ultranowoczesne centrum wiedzy poświęcone wodzie. Oprócz interaktywnych ekranów i hologramów możemy odpocząć w sali relaksu przy szumie morza i prawdziwych odgłosach dżungli.

Jeżeli chcecie obejrzeć Wrocław z unikalnej perspektywy polecamy Punkt widokowy w Sky Tower, czyli w najwyższym budynku mieszkalnym w tej części Europy. Punkt znajduje się na 49. piętrze. drapacza chmur, na wysokości około 200 metrów.

I na koniec flagowa atrakcja turystyczna Wrocławia, którą musi zobaczyć absolutnie każdy, zarówno mały (lecz trochę starszy)  jak i duży turysta. Mowa oczywiście o Panoramie Racławickiej. Obraz Bitwy pod Racławicami, dzięki specjalnym zabiegom - oświetleniu, aranżacji terenu przed obrazem, sprawia że widz przenosi się na pole prawdziwej bitwy.   

Kochani, mamy nadzieje, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu. Życzymy miłego zwiedzania.

2022

October (2) August (2) June (2) May (1) April (1) January (1)

2021

April (5) March (15) February (13) January (10)

2020

December (3) November (2) October (2) June (2) May (3) April (2) March (2) February (1) January (1)

2019

April (2) January (2)

2018

December (1) August (1) July (2) June (1) May (1) April (3) January (1)

2017

December (3) November (1) October (1) August (1) July (2) June (1) May (2) April (2) March (2) February (1)

2016

December (2) November (2) October (1) June (1) May (1) April (1) March (4) February (4) January (2)

2015

December (4) November (4) October (6) September (4)
News archive

Subscribe Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close