BEZPIECZNY HOTEL – JUŻ 18 MAJA WIELKI POWRÓT!

17/05/2020
- Ewa Nowak
BEZPIECZNY HOTEL – JUŻ 18 MAJA WIELKI POWRÓT!

Drodzy Goście,

pandemia wywołana przez wirusa COVID-19 bardzo mocno doświadczyła branżę hotelarską i gastronomiczną. Czas się zatrzymał, mury hotelowe opustoszały i poczuliśmy wyjątkowy smutek. Obiekt bez Gości jest jak szewc bez butów, wędkarz bez wędki, czy restauracja bez kucharza. Mamy jednak wspaniałą wiadomość. Robimy wielki comeback i otwieramy się już 18 maja!

 

Niezwykle cieszy nas ta wiadomość, jednak świadomi jesteśmy, że sytuacja pandemii odebrała Wam poczucie bezpieczeństwa i potrzeba czasu aby powrócić do normalności. Załoga Hotelu i Restauracji Patio zakasała rękawy i wzięła sobie za cel takie przygotowanie obiektu na Wasze przyjęcie, abyście czuli, że u nas jest zarówno bezpiecznie, komfortowo, jak i przyjemnie.

Pewnie zmęczeni jesteście już kolejnym wywodem na temat procedur bezpieczeństwa #bezpiecznyhotel, jednakże chcemy Was zapewnić, że utrzymujemy standardy higieny na najwyższym poziomie. Wietrzymy regularnie pomieszczenia, wyposażyliśmy obiekt w żel antybakteryjny, rękawiczki, personel korzysta z maseczek, przyłbic i innych środków ochronnych. Dezynfekujemy pomieszczenia ogólnodostępne, toalety, hol, lobby, elementy dotykowe, jak klamki, przyciski wind, terminale kart płatniczych, włączniki światła, poręcze. Pokoje hotelowe #bezpiecznypokoj sprzątane są przy pomocy specjalistycznych płynów dedykowanych, a powierzchnie narażone na dotyk i w szczególności łóżka hotelowe, odkażane z ogromną starannością. Personel Recepcji jest odpowiednio przeszkolony, aby proces meldowania do hotelu przebiegał bezpiecznie i sprawnie, a do minimum został ograniczony czas przebywania Gości przy ladzie recepcyjnej – tutaj prosimy Was o pomoc i w trosce o wspólne bezpieczeństwo o dokonywanie płatności kartą a nie gotówką.

Mamy do Was specjalną prośbę! Na bieżąco musimy pamiętać o środowisku naturalnym, jeśli o nim teraz zapomnimy, bardzo mocno odbije się to na nas w przyszłości. Prosimy zatem, abyście przywieźli ze sobą pojemniczki, które będziecie mogli u nas uzupełnić w płyny do odkażania. Uważamy, że wspólnymi siłami możemy zarówno dbać o nasze wspólne bezpieczeństwo, jak i środowisko naturalne.

Kochani Goście, pamiętajmy, że „Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk” – Osho. My zrobimy wszystko, abyście czuli się u nas bezpiecznie i mieli odwagę ponownie zawitać w naszych progach, serdecznie zapraszamy!

2021

Kwiecień (5) Marzec (15) Luty (13) Styczeń (10)

2020

Grudzień (3) Listopad (2) Październik (2) Czerwiec (2) Maj (3) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (1) Styczeń (1)

2019

Kwiecień (2) Styczeń (2)

2018

Grudzień (1) Sierpień (1) Lipiec (2) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (3) Styczeń (1)

2017

Grudzień (3) Listopad (1) Październik (1) Sierpień (1) Lipiec (2) Czerwiec (1) Maj (2) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (1)

2016

Grudzień (2) Listopad (2) Październik (1) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (4) Luty (4) Styczeń (2)

2015

Grudzień (4) Listopad (4) Październik (6) Wrzesień (4)
Archiwum aktualności

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij