RATUJMY POLSKĄ TURYSTYKĘ - razem możemy więcej! ♥️

01/04/2020
- Andżelika Dzikowska
RATUJMY POLSKĄ TURYSTYKĘ - razem możemy więcej! ♥️

Obecna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 jest dla nas wszystkich momentem przemyśleń oraz refleksji...

Nadszedł bardzo trudny czas dla hotelarstwa oraz gastronomii. Zaledwie w przeciągu kilku dni cała turystyka zarówno polska jak i światowa zatrzymała się. Hotele i restauracje musiały zawiesić swoją działalność. Zostały zamknięte.

Jako pracownicy hotelu zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji i całym sercem jesteśmy za akcją #zostańwdomu. Przeczekajmy ten ciężki czas, stosujmy się do zaleceń wydawanych przez główne organy państwa. Ograniczmy kontakty z najbliższymi, to właśnie w ten sposób możemy sobie pomóc.

Wiemy, że razem możemy więcej! ♥️

Wierzymy, że nasze posłuszeństwo pozwoli nam na szybszy powrót do normalności. Na nowo zaczniemy podróżować i odwiedzać nasze ulubione miejsca na Ziemii. Świat powróci do życia, a my razem z nim ze zdwojoną siłą oraz zgromadzoną pozytywną energią podczas kwarantanny.

Jednak na ten moment każdy z nas musi funkcjonować tak jak przed pandemią, chce utrzymać aktywność zawodową. Praca jest dla każdego z nas czynnikiem dającym możliwość realizacji własnych celów oraz zaspokajania potrzeb.

Będziemy Wam wdzięci Drodzy Goście za wsparcie polskiej turystyki, a tym samym utrzymania miejsc pracy i możliwości goszczenia Was w przyszłości naszym hotelu oraz restauracji.

Przyłączamy się do akcji #ZmieńTerminNieOdwołuj, a tym samym dziękujemy Izbie Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego za wszystkie podjęte działania ku polepszeniu obecnej sytuacji hoteli i restauracji. ♥️

2021

April (5) März (15) Februar (13) Januar (10)

2020

Dezember (3) November (2) Oktober (2) Juni (2) Mai (3) April (2) März (2) Februar (1) Januar (1)

2019

April (2) Januar (2)

2018

Dezember (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (1) April (3) Januar (1)

2017

Dezember (3) November (1) Oktober (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (2) April (2) März (2) Februar (1)

2016

Dezember (2) November (2) Oktober (1) Juni (1) Mai (1) April (1) März (4) Februar (4) Januar (2)

2015

Dezember (4) November (4) Oktober (6) September (4)
Nachrichtenarchiv

Newsletter abonnieren

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen