PORADNIK PODRÓŻNIKA ☺

06/04/2020
- Andżelika Dzikowska
PORADNIK PODRÓŻNIKA ☺

JAK ZAPLANOWAĆ PODRÓŻ?

 

Bardzo często decyzję o podróży podejmujemy tu i teraz. Większość z nas lubi spontaniczne wyjazdy.

Wsiadamy do samochodu lub innego środka transportu i ruszamy. I nagle przypominamy sobie, że zapomnieliśmy o jednej ważnej rzeczy..

Aby zapobiec tego typu sytuacjom przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik jak odpowiednio zaplanować podróż.

Zaczynamy 

  1. WYBIERZ KIERUNEK. Jeżeli czytacie ten post to trasa jest Wam już dobrze znana prawda? Wrocław  --->  Hotel Patio

  2. DOPASUJ RODZAJ POKOJU DO SWOICH POTRZEB. U nas możliwości jest aż 5! Mamy dla Was pięć rodzajów pokoi, więc możecie wybierać dowoli. Zostawiamy Wam link do galerii wraz z opisem ich wszystkich tutaj: https://www.hotelpatio.pl/pokoje Na pewno każdy z Wa0073 znajdzie swój upragniony komfort.

  3. ZACZERPNIJ PORADY. Nasza recepcja dostępna jest dla Was 24h* na dobę i zawsze z chęcią pomoże rozwiać wątpliwości związane z rezerwacją.

  4. ZAREZERWUJ POBYT. Lato we Wrocławiu sprzyja turystom. Lepiej zarezerwować pobyt wcześniej i nie martwić się czy będą jeszcze wolne miejsca w wybranym terminie. Tutaj możliwości jest kilka. Zachęcamy do rezerwacji bezpośredniej poprzez wysłanie zapytania na adres: marketing@hotelpatio.pl lub kontakt telefoniczny: 71 375 04 400. A osoby lubiące dokonywać mobilnie rezerwacje zapraszamy na naszą stronę: https://www.hotelpatio.pl/.

  5. KUP BILET NA WYBRANY ŚRODEK TRANSPORTU. I tutaj możliwości jest mnóstwo. Nasza dogodna lokalizacja w centrum miasta pozwala na szybkie dotarcie czy to z pociągu, czy z autobusu do hotelu. Oczywiście dla wielbicieli podróżowania samochodem mamy rozwiązanie w postaci podziemnego parkingu w okazjonalnej cenie, a dla osób przylatujących możemy zorganizować transfer z lotniska.

  6. ZACZERPNIJ WIEDZY O LOKALNYCH ATRAKCJACH. Oczywiście na miejscu w hotelu nasi recepcjoniści są gotowi aby przedstawić Wam najlepsze restauracje oraz najciekawsze miejsca we Wrocławiu. Ale z doświadczenia wiemy, że tych miejsc wartych zobaczenia jest na tyle dużo, że zazwyczaj brakuje Wam czasu aby je zobaczyć. Dlatego radzimy zaplanować sobie chociaż te tzw. MUST HAVE, a o reszcie opowiemy Wam na miejscu.

  7. SPAKUJ SIĘ. Czy tak samo jak my odkładacie to na ostatnią chwilę? A może jest wśród Was ktoś kto lubi pakowanie? Ile rzeczy nie zabierzecie i tak zawsze coś jeszcze przydałoby się. U nas zawsze znajdziecie takie rzeczy jak: ładowarka do telefonu, żelazko, suszarka, wanienka dla dziecka, nocnik, zabawki i wiele wiele innych rzeczy.

  8. RUSZAJ, CZAS START!  My już na Was czekamy 

*W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 Hotel Patio zamknięty jest do odwołania. Do tego czasu prosimy o kontak poprzez mail pod adresem: marketing@hotelpatio.pl.

2021

April (5) März (15) Februar (13) Januar (10)

2020

Dezember (3) November (2) Oktober (2) Juni (2) Mai (3) April (2) März (2) Februar (1) Januar (1)

2019

April (2) Januar (2)

2018

Dezember (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (1) April (3) Januar (1)

2017

Dezember (3) November (1) Oktober (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (2) April (2) März (2) Februar (1)

2016

Dezember (2) November (2) Oktober (1) Juni (1) Mai (1) April (1) März (4) Februar (4) Januar (2)

2015

Dezember (4) November (4) Oktober (6) September (4)
Nachrichtenarchiv

Newsletter abonnieren

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen