BEZPIECZNIE Z IGHP

15/05/2020
- Ewa Nowak
BEZPIECZNIE Z IGHP

Drodzy Goście,

Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem! Załoga Hotelu Patio pilnie analizuje bieżącą sytuację i rozwija swoją wiedzę w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Gościom, jak i pracownikom, stosując się ściśle do aktualnych rozporządzeń rządowych, minimalizując tym samym ryzyko zarażenia koronawirusem #bezpiecznyhotel. Nieocenioną pomoc w interpretacji wprowadzanych przepisów i zaleceń niesie Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, która jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz Unii Europejskiej.

 

IGHP wzięło czynny udział w pracach nad wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania hoteli, obiektów, pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, przygotowanymi przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

Celem wytycznych jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa gościom i pracownikom w czasie epidemii i określenie możliwych obszarów funkcjonowania.

 

Wytyczne zostały podzielone na cztery części:

1.   Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom/obsłudze.

2.   Zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie.

3.   Procedury zapobiegawcze: podejrzenie  zakażenia koronawirusem pracowników/obsługi.

4.   Procedury postępowania w przypadku podejrzenia u osoby/klienta zakażenia koronawirusem.

 

Chcemy Państwa zapewnić, że stosujemy się do przedstawionych wytycznych na wszystkich płaszczyznach. Kiedy do nas zawitacie, otrzymacie jasne informacje ułatwiające funkcjonowanie w nowej rzeczywistości podczas Waszego pobytu, a nasz personel dołoży wszelkich starań, abyście mimo obostrzeń czuli się komfortowo. Obiekt będzie oznaczony specjalnymi naklejkami informującymi o procedurach bezpieczeństwa zastosowanych w związku z wirusem COVID-19. Personel szkoli się we wszystkich niezbędnych czynnościach, aby zapewnić najwyższe standardy czystości, obsługi, poczucia bezpieczeństwa. Działamy zgodnie z prawnymi uregulowaniami dotyczącymi warunków przyjmowania rezerwacji i  realizacji pobytów, abyście mogli odpoczywać w naszym Hotelu bez obaw o swoje zdrowie.

 

W celu poznania wszystkich szczegółów zachęcamy do odwiedzenia strony:  https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe

 

Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu Patio! #bezpiecznyhotel 

2021

April (5) März (15) Februar (13) Januar (10)

2020

Dezember (3) November (2) Oktober (2) Juni (2) Mai (3) April (2) März (2) Februar (1) Januar (1)

2019

April (2) Januar (2)

2018

Dezember (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (1) April (3) Januar (1)

2017

Dezember (3) November (1) Oktober (1) August (1) Juli (2) Juni (1) Mai (2) April (2) März (2) Februar (1)

2016

Dezember (2) November (2) Oktober (1) Juni (1) Mai (1) April (1) März (4) Februar (4) Januar (2)

2015

Dezember (4) November (4) Oktober (6) September (4)
Nachrichtenarchiv

Newsletter abonnieren

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen