Przyjazd
Wyjazd
Najniższa cena tylko na naszej stronie
Uzyskaj dodatkowe 10% rabatu,
pozostawiając swój adres e-mail
Rezerwuj online

ECO Hotel

Troszcząc się o naszą planetę oraz myśląc o przyszłości całego Świata poczyniliśmy świadome kroki w kierunku bycia ECOHotelem.

Nasze działania nie wynikają z obecnie panującej mody na bycie ECO...

Z dnia na dzień nie wyrzuciliśmy dotychczasowych nieekologicznych rzeczy do kosza tylko po to, aby zakupić nowe systemy mające służyć środowisku - byłby to nonsens.

Nieustanna obserwacja, nauka i zdobywanie doświadczeń pokazują nam, że poprzez MAŁE, ale ŚWIADOME działania możemy wspólnie osiągnąć ekologiczny SUKCES!

 


 

NATURALNE OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Nasze hotelowe PATIO to mini dżungla w sercu miasta. Spora ilość roślin różnych gatunków sprawia, że powietrze w hotelu jest naturalnie filtrowane całą dobę. Rośliny pochłaniają toksyczne substacje i cząsteczki unoszące się w powietrzu, a dodatkowo wytwarzają wilgoć i nawilżają powietrze.

ZERO WASTE FOOD

Produkty żywnościowe uzupełniamy na bieżąco, nie robiąc niepotrzebnych zapasów. Dzięki kreatywności naszego Szefa Kuchni - Wiktora Moczka żaden produkt nie zostaje zmarnowany. 

PLASTIK - STOP!

Z każdym dniem plastiku w naszym hotelu coraz mniej. Zrezygnowaliśmy z plastikowych kubków w pokojach, zamieniliśmy je na szklane szklanki. Do pakowania używamy ekologicznych papierowych toreb. Papierowe rurki w hotelowej restauracji to już norma, a plastikowe długopisy poszły w niepamięć.

WODA TO ŻYCIE

Każda kropla jest na wagę złota, dlatego w każdym kranie znajdują się prelatory. Ograniczają zużycie wody nawet do 30%. 

DBAMY O DRZEWA

Każda kartka w naszym hotelu zapisana jest do końca i z każdej strony, czyli w 100% wykorzystujemy makulaturę. Jak już drukujemy dokumenty to tylko dwustronnie. 

ELEKTORNICZNY OBIEG DOKUMENTÓW

Do naszych Gości i Kontrahentów faktury i rachunki wysyłamy drogą elektroniczną. Tak samo współpraca między działami polega na obiegu dokumentów poprzez wysyłanie e-maili. Pozwala to na ograniczenie zużycia cennego papieru.

SEGREGACJA OD A DO Z

W każdym pomieszczeniu ogólnodostępnym znajdują się kosze do segregowania odpadów. Dzielimy je na: SZKŁO, PLASTIK, ODPADY ZMIESZANE, BIO, PAPIER, METALE.

Zobacz również: Usługi Parking ECO Hotel Blog

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij