Zmieniamy się!

17/02/2016
- Katarzyna Nowakowska-Heba
Zmieniamy się!

Od niedawna  w naszym hotelu trwają prace remontowe recepcji, restauracji, oraz wnętrza hotelowego lobby. Chcielibyśmy podzielić się tą bardzo radosną informacją z Państwem. Niebawem zaprezentujemy nasz nowy „look”.

Sztab dekoratorów i aranżerów pracuje nad tym , aby nasze nowe oblicze spełniło Państwa oczekiwania. To wszystko w trosce o to, aby czas spędzony w naszym hotelu, był dla Państwa miłym przeżyciem. Bo "w życiu liczą się tylko chwile” i te należy pielęgnować.

Mamy nadzieję, iż nowy design spodoba się Państwu. Planowane są bowiem nowatorskie rozwiązania i niespodzianki kolorystyczne. Połączenie klasyki i nowoczesności – koktajl barw i kształtów, z zachowaniem równowagi i smaku.

Państwa opinie sąniewątpliwie dla nas najcenniejsze, więc zachęcamy do uczestnictwa w tym procesie… a w jakiej formie? Wszystkie  sugestie i pomysły będą dla nas bardzo cenne.

Państwo – nasi szanowni goście doceniacie komfort naszych wnętrz i ich funkcjonalność. Czy w obecnej formie recepcji i restauracji dostrzegacie Państwo słabe strony? Co moglibyśmy uczynić bardziej komfortowym ? Co byłoby pożądanym dodatkiem? – prosimy o sugestie, postaramy się je wdrożyć.

Co do całego procesu, to chcielibyśmy nadmienić, że jest to nielada wyzwanie logistyczne.

W trakcie prowadzonych prac, prowadzimy płynnie działalność. Wprawdzie efekty wizualne w głównym lobby i recepcji nie są  najlepsze, ale niezależnie od tego gościom zapewniamy niezmienny komfort i zerowy poziom hałasu. Prace prowadzone są etapami, co nie stanowi niedogodności dla gości. W pokojach panuje cisza i spokój. 

2022

October (2) August (2) June (2) May (1) April (1) January (1)

2021

April (5) March (15) February (13) January (10)

2020

December (3) November (2) October (2) June (2) May (3) April (2) March (2) February (1) January (1)

2019

April (2) January (2)

2018

December (1) August (1) July (2) June (1) May (1) April (3) January (1)

2017

December (3) November (1) October (1) August (1) July (2) June (1) May (2) April (2) March (2) February (1)

2016

December (2) November (2) October (1) June (1) May (1) April (1) March (4) February (4) January (2)

2015

December (4) November (4) October (6) September (4)
News archive

Subscribe Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close