Opinie gości

Nic nie cieszy nas bardziej niż dobre opinie, które otrzymujemy od naszych gości. Zadowolenie z usług jest najlepszym certyfikatem jakości. Szanujemy i wysoko cenimy zaufanie, jakim obdarzają nas klienci.

Dziękujemy!

Znakomite warunki

Znakomite warunki, klimatyzacja, czystosc. Wszystko super. Polecam dla par. Nie dość że blisko Rynku to obsługa oferuje pomoc we wszelakim zakresie dla nieznających Wroclawia.

Tomasz Z, PL opinia z serwisu tripadvisor
Absolutna rewelacja

Absolutna rewelacja: blisko rynku, wystarczający standard, za to ponadprzeciętny personel - zawsze pomocny, zawsze z uśmiechem! Wprawdzie dla nas był to hotel tranzytowy, ale z namiastką spełnił nasże wymagania.

Mosos72, Warszawa, PL opinia z serwisu Tripadvisor
Hotel bardzo przyjemny

Hotel bardzo przyjemny, w dobrej lokalizacji - 'rzut kamieniem' od Rynku. Pokoje klimatyzowane - co było ważne przy 39 stopniowym upale. Czysto. Pomocne Panie z recepcji.

Aleksandra K, Warszawa, PL opinia z serwisu Tripadvisor
Atutem Hotelu są przede wszystkim ludzie

Atutem Hotelu są przede wszystkim ludzie - zgrany zespół i kompetentna obsługa, zarówno administracyjna jak i w recepcji i restauracji. Dodać należy do tego komfortowe, nowoczesne pokoje i wnętrza, w pełni wyposażoną bazę konferencyjną, doskonałą kuchnię i wyjątkowo atrakcyjną lokalizację.

Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji, Warszawa, PL
Wyrafinowany wystrój

Wyrafinowany wystrój i niezaprzeczalny urok Hotelu wprowadzają Gościa w dobry nastrój już od chwili wejścia.

NZOZ Wrocławski Ośrodek Medycyny Pracy , Wrocław, PL
Polecamy Hotel Patio

Polecamy Hotel Patio we Wrocławiu, jako obiekt spełniający wysokie standardy zakwaterowania i wyżywienia.

Centrum Szkoleń ROE, Wrocław, PL

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij