12 pomysłów na... WROCŁAW!

21/10/2020
- Andżelika Dzikowska
12 pomysłów na... WROCŁAW!

Wrocław zachwyca o każdej porze roku. Malownicze kamieniczki, wąskie uliczki, ale także mnóstwo zabytków i fascynujących miejsc czeka na turystów z różnych zakątków świata. 

 

OGRÓD ZOOLOGICZNY I AFRYKARIUM

Przeżyj niesamowitą przygodę z największą ilością gatunków zwierząt w Polsce! Od niedawna oferta ZOO wzbogacona została o przepiękny wodny świat wrocławskiego Afrykarium i unikatowe gatunki zwierząt związane ze środowiskiem wodnym „czarnego lądu”.

http://www.zoo.wroclaw.pl/
http://www.afrykarium.com.pl/

SKY TOWER

Taras widokowy na najwyższym w Polsce budynku Sky Tower - to niesamowity widok Wrocławia w zasięgu ręki. Fantastyczne widoki na panoramę całego miasta i okolic do podziwiania z wysokości 200 m zarówno w dzień, jak i wieczorem!

http://galeria.skytower.pl/punkt-widokowy.html

HYDROPOLIS

Wrocławskie Hydropolis to jedyny taki obiekt w Polsce i Europie. Ultranowoczesne, przepełnione multimedialnymi i i interaktywnymi atrakcjami centrum wiedzy o wodzie, w którym znajduje się m.in. jedyna na świecie replika batyskafu, który dosięgnął dna Rowu Mariańskiego, wyjątkowa sala z projekcją 360 stopni na temat powstania wody oraz wykonana z akrylu wierna kopia rzeźby Dawida autorstwa Michała Anioła.

http://www.hydropolis.pl

http://www.facebook.com/hydropoliswroclaw

WROCŁAWSKI RYNEK

Przekonaj się na własne oczy jak urokliwe i zabytkowe jest centrum miasta, które nigdy nie śpi i nigdy się nie znudzi! Wyjątkowa architektura, wyjątkowi ludzie, wyjątkowe miejsce!

http://www.wroclaw.pl/rynek

KOLEJKOWO

Największa w Polsce makieta kolejkowa! Miniaturowy świat, 210 m torów kolejowych i minimalistyczne życie ludzi i zwierząt.  Super frajda dla dzieci i dorosłych.

http://kolejkowo.pl

STATKI - REJSY PO ODRZE

Spójrz na Wrocław z innej perspektywy! Otoczony świeżym powietrzem i delikatnymi podmuchami wiatru - odkryj najpiękniejsze miejsca w mieście i naciesz oko pięknymi widokami na pokładzie statku.

http://statekpasazerski.pl/