PIĘKNA JESIEŃ WE WROCŁAWIU!

06/10/2022
PIĘKNA JESIEŃ WE WROCŁAWIU!
Jesienią Wrocław nabiera jeszcze piękniejszych kolorów! W Rynku i w każdej jego uliczce panuje uroczy klimat i nastrojowa aura.
Dookoła rozprzestrzenia się zapach aromatycznej kawy i herbaty, a wieczorami spotkać można lokalnych "grajków" z nastrojową muzyką.
Nie może Cię tu zabraknąć tej jesieni!
 

Lato nie daje o sobie zapomnieć. Każdego dnia Wrocław wita i żegna nas pięknym Słońcem, promienie rozprzestrzeniają się wokół wrocławskig Rynku, oświetlając urocze kolorowe kamieniczki. Nasze Narodowe Muzeum stało się już atrybutem każdej jesieni. Obrośnięte w pnący bluszcz, wygląda niesamowicie o zachodzie Słońca mieniąc się kolorami jesiennych liści. Na każdym rogu Starówki, w uroczej kawiarence poczuć można zapach aromatycznej jesiennej herbaty i rozgrzewającej kawy.

 3 POMYSŁY NA JESIEŃ WE WROCŁAWIU:

  • WYCIECZKI ROWEROWE -->  we Wrocławiu dostępne są miejskie rowery, wystarczy pobrać darmową aplikację WRM (Wrocławski Rower Miejski) i korzystać z rowerów na terenie całego Wrocławia do 20 minut BEZPŁATNIE. Stacje rowerowe dostępne są każdym kroku.
  • STATKIEM PO ODRZE --> to najpiękniejsza opcja zwiedzania miasta. Przystań znajduje się nieopodal hotelu, a rejsy odbywają się kilka razy dziennie.
  • POSZUKIWANIA KRASNALI --> Wrocław to ewidentnie miasto krasnali, które pochowane są po całym mieście. W każdym punkcie informacyjnym można zakupić mapkę krasnali i wraz z nią rozpocząć poszukiwania skrzatów!

Jesień we wrocławiu jest PIĘKNA!

 

2022

Październik (2) Sierpień (2) Czerwiec (2) Maj (1) Kwiecień (1) Styczeń (1)

2021

Kwiecień (5) Marzec (15) Luty (13) Styczeń (10)

2020

Grudzień (3) Listopad (2) Październik (2) Czerwiec (2) Maj (3) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (1) Styczeń (1)

2019

Kwiecień (2) Styczeń (2)

2018

Grudzień (1) Sierpień (1) Lipiec (2) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (3) Styczeń (1)

2017

Grudzień (3) Listopad (1) Październik (1) Sierpień (1) Lipiec (2) Czerwiec (1) Maj (2) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (1)

2016

Grudzień (2) Listopad (2) Październik (1) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (4) Luty (4) Styczeń (2)

2015

Grudzień (4) Listopad (4) Październik (6) Wrzesień (4)
Archiwum aktualności

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij