WIELKANOCNY CZAS W HOTELU PATIO

11/04/2017
- Aneta Maniak
WIELKANOCNY CZAS W HOTELU PATIO

Nareszcie po długiej zimie przyroda budzi się do życia, coraz częściej słońce zagląda do naszych okien, na wrocławskim rynku „ogródki” rosną jak grzyby po deszczu a przechodnie uśmiechają się do siebie… Przyszła wiosna a wraz z nią wielkimi krokami zbliża się czas Wielkiej Nocy!

Wiele osób może uważać, że święta są po to, aby spędzać je w domu. Ale są też tacy, którzy sądzą, że w domu mieszkamy przez cały rok, więc jeśli jest okazja na spędzenie świąt inaczej, to dlaczego nie? Hotel Patio specjalnie dla tych, którzy chcą odpocząć od codzienności, zaprasza do zarezerwowania noclegów w samym sercu Wrocławia – rodzinnie lub we dwoje.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji noclegów w specjalnej ofercie wielkanocnej LAST MINUTE – przy rezerwacji minimum 2 noclegów pomiędzy 13 a 18 kwietnia przygotowaliśmy dla Państwa rabat -20%.

W ofercie możecie Państwo wybrać nocleg w dużym, przytulnym, świeżo wyremontowanym, nowoczesnym apartamencie lub komfortowym pokoju typu Standard bądź Lux, w którym nasi goście znajdą wielkanocną niespodziankę,
a najmłodsi słodki przysmak od zajączka! ;) W niedzielę wielkanocną oraz w lany poniedziałek serdecznie zapraszamy na świąteczne śniadanie w wiosennym klimacie w Restauracji Patio. Wśród potraw znajdą się przepyszne, tradycyjne wielkanocne przysmaki, m.in. jaja faszerowane, wyborne mięsa pieczone i domowe pasztety, oraz ciasta i słodkości. 

Chcąc uatrakcyjnić wielkanocny czas we Wrocławiu, podajemy listę atrakcji, z których można skorzystać lub zwiedzić podczas wielkanocnego pobytu: AQUAPARK | ZOO | PARK TRAMPOLIN | MUZEUM FIGUR WOSKOWYCHOGRÓD BOTANICZNYOGRÓD JAPOŃSKI.

2020

Czerwiec (2) Maj (3) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (1) Styczeń (1)

2019

Kwiecień (2) Styczeń (2)

2018

Grudzień (1) Sierpień (1) Lipiec (2) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (3) Styczeń (1)

2017

Grudzień (3) Listopad (1) Październik (1) Sierpień (1) Lipiec (2) Czerwiec (1) Maj (2) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (1)

2016

Grudzień (2) Listopad (2) Październik (1) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (4) Luty (4) Styczeń (2)

2015

Grudzień (4) Listopad (4) Październik (6) Wrzesień (4)
Archiwum aktualności

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij